faily_gentleman

 

Tak jako jsou tabu ponožky v sandálech, tak i u obleků můžete narazit na pár “maličkosti“, které budou spíše ke škodě než k užitku a zaručeně vám zkazí váš celkový outfit. A protože si myslíme, že určitě nejste žádní začátečníci v oblasti módy, tak se společně zaměříme už na ty sofistikovanější detaily, kterých by se měl vyvarovat každý muž.

Neupravené vousy už nejsou v módě

Moderní doba nevyžaduje pouze stylové oblečení, ale také upravené vousy, které spolu se sakem a košilí vytvoří neodolatelný outfit. Máte dlouhé vousy? Pak o ně musíte pečovat mnohem víc. Tyto vousy vyžadují neustálou péči o jejich tvar a celkový vzhled. Kratší vousy jsou naopak o něco příjemnější a skvěle se hodí ke každému typu oblečení.

Nezastrčená košile se do pracovního prostředí nehodí

Zastrčená či nezastrčená košile? Samozřejmě, že zastrčená. Nedbalá elegance se do pracovního prostředí a na důležité schůzky doopravdy nehodí. Váš oblek naopak skvěle doplní originální košile šitá na míru, ve které se budete vždy cítit příjemně, a to jen díky materiálům vysoké kvality.

Volte správnou délku kalhot

Mnoho mužů se při výběru kalhot setká s krátkými či moc dlouhými nohavicemi. Pokud zvolíte ty krátké, budete vypadat jako byste čekali stoletou vodu. Pokud se rozhodnete pro ty delší, také to nebude správná volba. Vyvarujte se raději všem komplikacím, svěřte se do péče odborníků a nechte si ušít kalhoty přesně na míru.

Barva ponožek rozhodně není tabu

Ponožky si raději přichystejte den předem. Myslete totiž na to, že až ráno se ráno probudíte, budete ponožky vybírat s ulepenýma očima v polospánku a bude vám v tu chvíli úplně jedno, po jakém páru sáhnete.

Ideální jsou vždy vyšší ponožky v tmavších odstínech, s kterými rozhodně nic nezkazíte. Tabu ovšem nejsou ani další barvy či ponožky se zajímavým a zároveň netradičním vzorem. Tyto ponožky ovšem musíte sladit s celkovým outfitem.

Silný parfém může být pro okolí nepříjemný

Máte svůj oblíbený parfém, ale vaše okolí ho spíš kritizuje? Vyzkoušejte něco lehčího, a hlavně vybírejte opatrně a beze spěchu. Nejprve si parfém nastříkejte na papírový tester a pokud zjistíte, že je to ten pravý, vyzkoušejte si ho ještě na kůži a až poté ho zakupte.

Potřebujete poradit s etiketou nebo ušít oblek na míru?