bernhardt_ob

 

 

‘Ty ale vypadáš dobře! Takhle si tě nevybavuji…’

 

I takovouto větou může začít setkání s přáteli nebo obchodními partnery poté, co poprvé vyrazíte v novém obleku na míru. Pokud za sebou ještě zkušenosti se službami krejčího nemáte, zkuste to. Uvidíte a pocítíte ten rozdíl.

Oblek nosíme často tehdy, kdy chceme vypadat co nejlépe. Pokud chcete vlastnit outfit za milión bez toho, aniž byste museli žádat o půjčku v bance, je čas navštívit českou firmu Bernhardt Fashion CZ, s.r.o..

EB_185881_4

O naší historii a portfoliu

Na scéně jsme pro módní znalce již přes 70 let. Vyrábíme oděvy metodou “Made to Measure”. Naší prioritou jsou potřeby vás, našich klientů, stejně jako pestrá nabídka materiálů, vzorů, střihů a jejich nekonečné variace.

 

“Kombinace našich vysokých krejčovských standardů s unikátním MTM objednávkovým systémem zaručuje dodání oděvů nejvyšší kvality v nepřekonatelném čase,” dodává Jindřich Koryčan, vedoucí obchodu.

 

EB_185881_1

Jindřich Koryčan, obchodní ředitel

 

Všechny oděvy jsou kompletovány ve firemním výrobním centru v Prostějově, kde na nich pracují jedni z nejlépe vyškolených pracovníků v oboru. Zaměstnanci pracující na pobočkách v Německu a Francii jsou dostupní svým klientům 24/7.

Společnost Bernhardt Fashion je také propojena se skupinou AMF Reece Group, světového výrobce šicích strojů a jejich příslušenství. Toto partnerství zaručuje neustálé inovace v procesu šití včetně nejmodernějších metod, vždy však při zachování tradičních postupů firmy s více než stoletou tradicí.

Specializujeme se na obleky na míru, ale také samostatné saka, košile nebo kalhoty. Většina z výsledných kousků putuje do pánských šatníků, nabízíme toho ale spousty i pro dámy. Ušijeme překrásné večerní šaty, kostýmky, saka, blůzy nebo košile, vše podle posledních módních trendů.

EB_185881_2_2_1

Vyberte si svůj program

Aby vaše nové šaty splnovaly nároky vašeho životního stylu a vždy skvěle padly, máme v portfoliu čtyři základní programy – říkáme jim Made to Measure, Malé série, Firemní oblékání a Ready to Wear.

Made to Measure

Jedinečný systém oblékání na míru, skvěle propracovaný od prvotního zkoušení základních velikostí a střihů, přes volbu veškerých detailů a doměřování, až po zadávání objednávky do virtuálního systému.

Malé série

Při minimálních počtech v jedné objednávce kombinuje tento program výhody MTM programu a rychlosti dodání.

 

“Výběr materiálů, střihů i detailů je stejně široký, jako u programu Made to Measure,” dodává p. Koryčan.

 

Firemní oblékání

Potřebujete ošatit svůj obchodní tým, recepci nebo jiné zaměstnance tak, aby působili stylově a na svém místě? Oděvy dodáme v krátkém čase, s možností úprav na přání, firemních výšivek, loga, nebo prošívání v barvách firmy.

Ready to Wear

Limitované konfekční série praktických kousků, které skvěle doplní váš elegantní čatník. Momentálně můžete vybírat z několika modelů sportovních sak nebo druhých vrstev.

EB_185881_5

Výsledky mluví za vše

Tento různorodý přístup výroby vždy jedinečných oděvů se poitivně odráží v našich prodejních číslech. Každoročně ušijeme kolem 25 000 objeků metodou Made to Measure ve čtyřiceti zemích světa, na pěti kontinentech.

Plánů do budoucna je spousty. Těšit se můžete na novou kolekci materiálů, nové produkty v portfoliu, jako jsou trenchcoaty, kabáty se speciální membránou a více zimního oblečení.

 

„Naším cílem je také ještě více zjednodušit systém objednávek a zpřístupnit jej tak co nejvíce zákazníkům. Plánem je pokračovat ve službách na vysoké úrovni a nabídnout více produktů v nejvyšší kvalitě, která je nám vlastní,” dodává p. Koryčan.