bp_head


Sako na míru je unikum samo o sobě. Vše máte pod kontrolou, ať už je řeč o výběru střihu, svrchního materiálu, detailů klopy, kapes i zadního rozparku. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, co není viditelné na první pohled?

Řeč je o podšívce – skrytém kusu látky, který z „obyčejného“ saka na míru může udělat jedinečné a přidat hodnotu již tak výjimečnému kousku. Tak proč se omezovat při výběru vzoru nebo výběr nechávat na krejčím?

Odvažte se s BusinessPunks

Tato mnichovská firma vyrábí velmi kvalitní podšívkové látky, potištěné originálními vzory a motivy. Z látky se stává malířské plátno, které ale nakonec neputuje do rámu v galerii (kde by jistě viset mohlo), nýbrž do vnitřní části vašeho personifikovaného oděvu.

Materi†ly - Exkl. pro Bern.Businesspunks (4) • obleky Praha

Oblečte kus umění

Spolupráce s desítkami pečlivě vybíraných současných umělců dodává látkám skutečnou uměleckou hodnotu, všechny motivy jsou samozřejmě vyráběny v kusově limitovaných nebo zcela exkluzivních sériích.

Ve spojení s kvalitním krejčím vzniká jedinečné umělecké dílo, které můžete nosit nejen na vernisáže vašich oblíbených tvůrců. Spolehlivě také oslní i obchodní partnery na jednání. Stačí si „nenápadně“ odložit…

Několik aktuálních motivů si prohlédněte níže.

K800_BusinessPunks_Limited2012_Lining_Street_Talk_Framed K800_BusinessPunks_Limited2012_Lining_Locker_Candy_Framed K800_BusinessPunks_Limited2012_Lining_GUM_Framed

BusinessPunks ve vašem saku

Podšívku lze přidat k objednávce jakéhokoliv kusu oděvu na míru v salonu Bernhardt.

Buďte exkluzivní i vevnitř. Zastavte se u nás osobně nebo se objednejte na měření online.

 

“Užité umění, které si opravdu užijete.”