About Bernhardt

Made-to-Measure Suits

Bernhardt Made to Measure embodies German precision and Czech handcraft skills. Today, we create unique pieces for the most demanding clients across the World in more than 30 countries on 5 continents.

Perfectionism is the key, alongside with the best materials available and manufacturing quality of our experienced workers.


History

1936

The foundation. Founded in Dautphetal Mittelhessen, Germany, by Mr. Wilhelmem Bernhardtem. Due to constant development and innovations we stand on the summit of the fashion industry.

2001

Odkoupena tradičním českým výrobcem společenských oděvů na míru. Centrum společnosti včetně kompletní výrobní kapacity se přesunulo do největšího centra oděvní výroby, města Prostějov.

2012 - současnost

V Červnu roku 2012 odkoupila značku Bernhardt společnost AMF Reece CR s.r.o., celosvětově známý výrobce specializovaných průmyslových šicích strojů. Díky tomu jsou zajištěny neustálé inovace a okamžitý přístup k nejmodernější šicí technologii, při současné maximální snaze o zachování tradičních krejčovských postupů.

Obleky na míru

Produkce

Obleky na míru

Tradice krejčovské výroby v Prostějově sahá až do 15. století. Dlouholeté zkušenosti místních krejčích tak daly základ vzniku kvalitní, tradiční a sofistikované oděvní výroby v České republice.

Na našich výrobních linkách se denně ušije kolem 150 obleků, které jsou dále rozesílány našim zákazníkům a partnerům u nás i v zahraničí.