silvestr

Silvestr je pro mnohé poslední důležitý den v roce. Tento den v sobě skrývá velkolepou oslavu, spoustu alkoholu a čas strávený se svými nejbližšími přáteli. Neváhejte a rozlučte se s rokem 2016 tak, jak nikdy předtím. I vy se totiž můžete stát hvězdou silvestrovského večírku!

Při volbě silvestrovského oblečení to mají ženy mnohem jednodušší než muži. Mohou zvolit jak šaty, tak i flitry či jiné třpytivé věci, které by si jen těžko mohl muž dovolit. I přesto vám poradíme, co se na silvestrovskou party hodí a v čem ve společnosti zazáříte.

Netradiční barvy smokingu rozhodně nebudou na škodu

Silvestrovská oslava je jedna z mála oslav, kdy se nemusíte řídit barvami. Na tuto oslavu můžete zapojit i fantazii a vyzkoušet kombinace, které byste si jen těžko mohli do společnosti dovolit.

Za zmínku stojí například sametové smokingové sako bílé či vínové barvy, které doplníte bílou košilí a jednobarevnou hedvábnou kravatou. Uvidíte, že na první dojem budete na okolí působit jako elegán, na kterém budou moci ostatní ženy oči nechat. A kdo ví, pokud půjdete na party sám, možná narazíte i na svou budoucí lásku.

Pokud jdete na párty, kde by smokingové sako mohlo působit až příliš formálně, provětrejte některý ze svých svátečních blazerůjako třeba tento double-breasted ve výrazné kostce.

hassi51566

Na džíny a tepláky zapomeňte!

Přemýšlíte, jaké zvolíte ke smokingu kalhoty? Pokud vás napadly džíny či tepláky, okamžitě to vypusťte z hlavy. Na doma či na procházku je toto oblečení určitě pohodlné, to ano, ale na silvestrovský večírek je to naprosto nepřípustné. Ke smokingu totiž nic nesedí více než kalhoty s lampasy, které v poslední době zažívají opravdu velký boom a spolu se smokingem vytvoří dokonalý outfit.

Kvalitní a stylová obuv je vizitkou každého muže

Vhodně zvolená obuv určitě taky nebude úplně pasé. Zvolte takovou obuv, ve které dokážete protančit celou noc bez toho, aniž by vás bolely nohy. Doporučujeme boty značky Paolo Gianni, jejíž historie sahá do roku 1999. Vybrat si můžete z klasických modelů prémiové kvality, ale i z netradičních designových kousků.

605 bordo pal (1) 604 black lico (1)