krav

Patříte i vy mezi ty, kteří nechávají nakupování vánočních dárků na poslední chvíli? Najít vhodný dárek, který bude užitečný a zároveň udělá dané osobně radost může být někdy skutečným oříškem. Přinášíme vám pár praktických tipů, které udělají radost úplně každému.

Naštvaní a vystresovaní lidi v každém obchodním centru nám rozhodně pravou vánoční atmosféru nenavodí. Vyhnout se tomu však můžete v případě, že nakoupíte vánoční dárky z pohodlí domova.

Manžetové knoflíčky nejsou záležitostí pouze mužů

Chcete podtrhnout konečný outfit a dovést jej k dokonalosti? Manžetové knoflíčky budou tou správnou volbou! A co víc, manžetové knoflíčky nejsou určeny pouze pro slavnostní záležitosti, skvěle se také hodí i k běžnému sáčku. Pokud si netroufáte vybrat manžetové knoflíčky sami, s výběrem vám ochotně pomůže příjemný a proškolený personál.

Věděli jste, že manžetové knoflíčky nejsou záležitostí pouze mužů? K dokonalosti dovedou i outfit každé ženy.

Doplnky (22) • obleky Praha

Kravata navíc se vždy hodí

Už několik desítek let je kravata nedílnou součástí každého muže. Kravatu nosí muži na významné společenské a formální akce, obchodní schůzky nebo na důležité zkoušky. Zkrátka, tento doplněk by měl vlastnit každý muž, který alespoň trošku dbá na etiketu.

Vybírat můžete z mnoha vzorů i materiálů. Pokud chcete opravdu oslnit, zvolte pletenou kravatu, jenž zažívá v posledních letech velký boom.

kravaty • obleky Praha

Motýlek, doplněk, který dovede váš outfit k dokonalosti

Zatímco kravatu nosí úplně každý, motýlků ve společnosti příliš nepotkáme. Říká se, že motýlek není vhodný úplně pro každého. Pokud se jej ale zvolíte k vhodnému outfitu, rozhodně okolí neurazíte ba naopak. Také u motýlků si klient může zvolit barvu, vzor a materiál.

Dárková poukázka rozhodně neurazí

Vizitkou každého úspěšného člověka je dokonale padnoucí oblečení. Pokud doopravdy nevíte, čím potěšit svou drahou polovičku, s dárkovým poukazem rozhodně nešlápnete vedle. Nejen že tento dárek danou osobu potěší, ale zároveň si bude moci vybrat do svého šatníku takový kousek, který nikdo v blízkém okolí nemá.

Neexistuje totiž nic lepšího než darovat výjimečný dárek a zároveň se perfektně trefit do vkusu.

14795975_1778731115724255_1753383490_o