Exkluzivně
pro Bernhardt

exkluzivne

V Salonu Bernhardt pro vás máme k dispozici i některé materiálové speciality, které ocení i náročnější zákazníci.

Mistrovské kousky z dílny předního výrobce látek, anglické Holland & Sherry:

Materi†ly - Exkl. pro Bern.Masterp (1)

Masterpiece Gold

V Holland & Sherry se tomuto jedinečnému materiálu limitované edice přezdívá, „zlatíčko“, a to díky částicím zlata vetkaným do textilie.

Jedná se o nejjemnější vlnu kvality Super 180´s, s jemnými odlesky 18 karátového zlata. Vlna je vyčesávána pouze ze slabin ovcí pasoucích se na novozélandských pláních.

Látka Masterpiece Gold vyniká svou hebkostí a zároveň pevností a jedinečnými termoregulačními vlastnostmi. V tomto unikátním materiálu se snoubí jedinečnost a preciznost anglických mistrů krejčí.

Tento unikátní materiál je vám v Salonu Bernhardt k dispozici v 36 brilantních, ale klasicky čistých odstínech. Navíc vám budeme zajišťovat péči o oblek po dobu 2 let!

Materi†ly - Exkl. pro Bern.Masterp (3)
Materi†ly - Exkl. pro Bern.BlueSapph (4)

Blue Sapphire

Skloubením prvotřídní novozélandské merino vlny a částic safíru vznikl exkluzivní materiál Blue Sapphire kvality Super 200´s.

Modrý safír byl tisíce let považován za jedinečný drahokam - kámen osudu. Díky své mimořádné kráse se stal oblíbeným mezi členy královských rodů, kteří jej nosili, aby je ochraňoval. Tento drahocenný kámen je jedním z nejvíce ceněných drahokamů na korunovačních klenotech. Modré barvy safíru jsou intenzivnější, pokud je drahokam pozorován z různých úhlů pod polarizovaným světlem.

Vlna, pro tuto kolekci materiálů, byla získána speciálně z oblasti Marlborough a lze dopátrat i z jaké farmy konkrétně pochází. Marlborough je známé díky svým tajemným kopcům, mírnému podnebí, atraktivní vegetaci a také pro svá malebná údolí. Výškové změny terénu a zatopená údolí, tvoří území neotřelé krásy a dech beroucí množství modrých odstínů ve vodách a oblacích v této oblasti, o kterých hovoří i historické perské příběhy. Díky horám, které tuto oblast obklopují, mohly vzniknout ideální podmínky a prostředí, pro tu nejlepší novozélandskou merino vlnu.

Materi†ly - Exkl. pro Bern.BlueSapph (2)
Materi†ly - Exkl. pro Bern.BlueSapph (6)

Safírový prach zintenzivňuje modrou barvu tkaniny a tvoří tak její neuvěřitelnou bohatost. Materiály „Blue Sapphire“ jsou nabízeny v široké škále modrých odstínů a v různých vzorech. Najdete zde vzor jemných vlasových proužků, kančího zubu či ptačího oka. V této kolekci najdete také tři brilantní materiály barvy inkoustové modře, vhodné i na smoking.

Salon Bernhardt vám zajišťuje dva roky následné péče o oblek!

Designové podšívky „Business Punks“

Tyto originální designové podšívky vnáší do klasického šatníku trochu moderního umění. Jsou prostředkem k vyjádření individuality majitele.
Jedná se o přísně limitovanou edici! Vyrobí se maximálně 1000 kusů v jednom designu, poté je vyřazen z nabídky.

Materi†ly - Exkl. pro Bern.Businesspunks (5)

Společnost Business Punks Fashion & Art vznikla v roce 2010 v Rakousku. Za jejím vznikem stojí společná vize jejích zakladatelů Daniela Feursteina a Yurdakula Akpolata, propojit módu a umění. Spolupracují s umělci z celého světa, kteří vytvářejí svá umělecká díla exkluzivně pro tuto značku.

Výroba v Rakousku. Za použití nejmodernější dostupné technologie, jsou dodržovány nejvyšší výrobní standardy, šetrnost vůči životnímu prostředí (Öko-Tex Standard 100), všechny chemické látky použité při výrobě jsou biologicky odbouratelné.

Nabídka těchto originálních podšívek a katalog k nahlédnutí, je vám k dispozici v Salonu Bernhardt.

Businesspunks (3) • obleky Praha

Výrobci materiálů

zegna

a mnoho dalších...

ariston
reda
loro-piana