muz_roku_2


Šaty, a zejména ty na míru šité, mají schopnost vyzdvihnout silné stránky člověka a kompenzovat ty slabší. Nejkrásnější muži České republiky z pánské alternativy Miss, soutěže Muž roku 2016, si tak zaslouží jen výběrovou kvalitu. Právě proto jsme se stali generálními partnery této soutěže, která proběhne 26. srpna 2016 v Náchodě.

O soutěži

muzrokulogoSoutěž Muž roku je tradiční prezentací toho nejlepšího, co lze ve zdejších zemích nalézt. Letošní ročník je již sedmnáctým v pořadí a jako vždy si na své přijdou zejména zástupkyně něžného pohlaví. V několika disciplínách pánové projeví umělecké i sportovní talenty, předvedou schopnost mluveného slova ve společenské konverzaci a chybět nebude ani promenáda v plavkách.

Čeští muži mají, podobně jako české dámy, úspěch i v zahraničí. Tomáš Martinka, který v loňském ročníku soutěže skončil na druhém místě, se stal následně Mister Global 2016!

Večer moderují Karel Voříšek a Tereza Kostková, vystoupí mimo jiné Ilona Csáková, Leona Machálková, Marián Vojtko a na pódiu se ukáží i další osobnosti jako Hana Křížková, Zdena Studénková, Pavel Trávníček, Zuzana Bubílková, Gábina Dvořáková, nebo Heidi Janků.

Módní přehlídka à la Bernhardt

Kromě zmíněných plavek se Salon Bernhardt postará o kompletní ošacení všech finalistů. Šijeme samozřejmě na míru.

IMG_0093

 

Každý z pánů se ukáže v business nebo slavnostním obleku a na své si přijdou i elegánové, k vidění totiž bude i několik variant nestandardních smokingů. Dále se předvedou v casual modeluchinos s volnočasovou košilí na míru, vestičkou nebo separátním saku – blazeru.

IMG_0102 IMG_0112

 

Použity jsou hlavně látky Reda, Vitale Barberis Canonico, Guabello ve kvalitě až do super 150´s, ze kterých šije třeba i známá značka Boss. Některá separátní saka budou vyrobena ze sezónního vzorníku Bernhardt Spring/Summer actual, chinos pak z pestrého, barevného vzorníku Bernhardt Casual. V oblecích jsou použity originální podšívky i trend posledních sezon – podšívek BusinessPunks.

IMG_0108

 

Stylisticky bude akce pod vedením manažerky pražského Salonu Bernhardt v pasáži Černá růže, paní Ing. Marie Kadlecové.

Udělejte si výlet do Náchoda a určitě nebudete litovat. Uvidíte nejen krásné muže, ale také to nejlepší z dílny Bernhardt Fashion, potažmo módních trendů dneška.

Zastavíte se?

Hodláte se zastavit přímo na ceremoniál? Nebo chcete prostě „jen“ vypadat dobře všude tam, kam povedou vaše kroky?

Nemusíte být Mužem roku. Zastavte se u nás v salonu Bernhardt nebo se objednejte na měření online. Zbytek zařídíme za vás.

 

“Každý muž vypadá nejlépe, když má na sobě padnoucí oblek.”