O nás

Obleky na míru

Bernhardt Made to Measure symbolizuje skloubení pověstné německé preciznosti a české zručnosti. Dnes patří mezi nejvýznamnější dodavatele oděvů na míru a jeho produkce je dodávána těm nejnáročnějším klientům ve třiceti zemích na pěti kontinentech.

Snaha o maximální dokonalost, společně s kvalitou řemeslného zpracování, dopomohla k vytvoření skvělé pověsti, které se značka těší již po tak dlouhou dobu.


Historie

1936

Vznik značky Bernhardt. Založena v Dautphetal Mittelhessen v Německu panem Wilhelmem Bernhardtem. Díky neustálému vývoji a inovacím se dlouho držela na špičce oděvního průmyslu.

2001

Odkoupena tradičním českým výrobcem společenských oděvů na míru. Centrum společnosti včetně kompletní výrobní kapacity se přesunulo do největšího centra oděvní výroby, města Prostějov.

2012 - současnost

V Červnu roku 2012 odkoupila značku Bernhardt společnost AMF Reece CR s.r.o., celosvětově známý výrobce specializovaných průmyslových šicích strojů. Díky tomu jsou zajištěny neustálé inovace a okamžitý přístup k nejmodernější šicí technologii, při současné maximální snaze o zachování tradičních krejčovských postupů.

Obleky na míru

Produkce

Obleky na míru

Tradice krejčovské výroby v Prostějově sahá až do 15. století. Dlouholeté zkušenosti místních krejčích tak daly základ vzniku kvalitní, tradiční a sofistikované oděvní výroby v České republice.

Na našich výrobních linkách se denně ušije kolem 150 obleků, které jsou dále rozesílány našim zákazníkům a partnerům u nás i v zahraničí.