paolo


Rádi bychom věřili tomu, že nejdůležitější součástí outfitu je prvotřídní oblek na míru. Pokud ale přijdete na pracovní schůzku naboso, obchodní partner se na vás bude jistě dívat zvláštně.

Podobně můžete dopadnout při večerní schůzce s krásnou dámou, která, jak dobře známo, věnuje pozornost každému detailu a opečovávaným, elegantním botám zvláště.

I proto jsme se rozhodli zařadit do portfolia salonu Bernhardt kolekci kvalitní společenské i volnočasové obuvi. Po dlouhém hledání vhodného partnera a následném testování kvality padla volba na moderní značku Paolo Gianni.

Paolo Gianni. Seznamte se

Historie značky sahá do roku 1999. V té době se jejím zakladatelům pozdávalo, že nabídka společenských bot je příliš usedlá a neoriginální, podobný problém měli s kvalitou nabízených bot.

Rozhodli se proto, že osvěží tuzemský obuvnický trh o klasické modely prémiové kvality a přidají několik dalších modelů netradičních designů.

604 black lico (1) 605 bordo pal (1)

 

Základem všech společenských bot Paolo Gianni je prvotřídní hovězina, kožená stélka je samozřejmostí.

702-M brown pal (2) 604 braz pal + green (1)

 

U volnočasových modelů je použita kůže v několika barvách nebo je bota doplněna o jiný zajímavý detail, například barevné prošití nebo netradiční volnočasovou podrážku.

604 bordo pal + wel (1) 700 green wel (1)

V salonu Bernhard v pasáži Černá růže se můžete již brzy těšit na vybrané modely této značky.

 

“Boty jsou mnohem viditelnější, než by si jeden mohl myslet.”

 

zalíbil se vám některý z modelů na fotografiích výše? Ozvěte se nám nebo se rovnou zastavte.