podzim_trendy


I když se léto ještě nadechlo k poslednímu útoku svých třicetistupňových teplot, každý už cítí v kostech, že podzimní sezóna se nezadržitelně blíží.

A zatímco milovníci opalování si již pomalu balí osušky, příznivci stylového oblékání jásají. Proč?

Více vrstev oblečení znamená více možností a také legrace 🙂

S jakým kouskem ovládnete podzimní sezonu?

Pokud jste rozhodnuti pořídit si jeden a jediný nový kus do svého šatníku, volba je jasná – kabát na míru.

Univerzální kousek do chladného počasí využijete jak v kombinaci s košilí v teplejších dnech, tak na sako nebo tlustší svetr, když se rána ochladí.

V módě jsou stále double-breasted střihy. Pokud prahnete po mladistvější variantě, zvolte jednořadý, vypasovaný střih.

hassi52362-3

Barvy a materiály, které „poletí“

Oproti světlým letním látkám zabodujete v podzimní sezóně spíše tmavšími odstíny, které můžete doplnit o kontrastní detail.

Barvy jako vínová, tmavě modrá a tmavě šedá jsou stálicemi, moderní barva velbloudí srsti nebo další hnědé odstíny vám zaručí decentní vzhled a pozornost okolí zároveň.

hassi51912

 

V nižších teplotách je třeba udržovat tělo v teple. Na řadu tak opět přicházení hrubší vlněné materiály, často zjemněné příměsí jemných vlasů kašmíru nebo mohéru.

hassi51830

Velká kostka je zpět!

Chcete opravdu zaujmout? Sáhněte po materiálu se vzorem. Zatímco proužky jsou v posledních letech na ústupu, doslova renesanci zažívá vzor kostky.

Čím větší kostka, tím majestátnější a zajímavější pohled na výsledný kousek.

hassi51872

 

V salonu Bernhard v pasáži Černá růže máme již nyní k dispozici nové podzimní vzorníky značek Dormeuil, Loro Piana, Scabal a také sezónní výběr Bernhard Selection!

 

“Kdo je na podzim připraven, není překvapen.”

 

Už se vám honí hlavou kombinace, nápady, materiály a vzory na váš nový podzimní kousek? Ozvěte se nám nebo se rovnou zastavte.