predsevzeti


Patříte i vy mezi ty, kteří si dávají na nový rok novoroční předsevzetí? Určitě jste si všimli, že ve vašem okolí je nejčastějším cílem zhubnout, jíst zdravě a prozkoumat okolní svět. Co ale říkáte na předsevzetí, díky kterému zbavíte svou šatnu či šatní skříň nepotřebných kousků oblečení a nahradíte je módními a stylovými kousky na míru, které jen stěží seženete v kamenných obchodech?

Máte na minulý rok nepříjemné vzpomínky spojené s oblekem či jiným kouskem oblečení? Zapomeňte na ně a okamžitě se jich zbavte. Nový rok si žádá nové výzvy a šance, které by měl dostat úplně každý. Vneste do každodenního života svůj osobitý styl a oživte svůj šatník novým oblekem ušitým přesně na míru. Zvolte si materiál a veškeré detaily, které dovedou váš oblek k dokonalosti.

Sháníte oblek, který bude vhodný do zaměstnání, na schůzky či na speciální událost? Pak jste na správné adrese. V našem salonu si poradíme úplně se vším a dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Skvěle padnoucí oblek vám přinese nové příležitosti

Do zaměstnání či na pracovní meetingy a schůzky se bude skvěle hodit oblek typu „business“ řekněme skvěle padnoucí dvouřadý kousek v šedé barvě.

hassi52265

Pro méně formální události je zase nejlepší volbou casual sako.

hassi51570

Výjimkou u nás nejsou ani obleky pro speciální příležitosti jako jsou například smokingy, žakety nebo fraky. Takže pokud vám v šatníku chybí, neváhejte.

Uvidíte, že skvěle padnoucí oblek vám zvýší sebevědomí a přinese i několik nových příležitostí, díky kterým se budete hned cítit o něco lépe.

Černá, šedá a modrá aneb barvy, které nikdy nevyjdou z módy

Každý z nás má v šatníku určitě spoustu oblečení černé barvy. Co kdybyste alespoň jednou vybočili trošku z davu a nechali si ušít oblek v šedé či tmavě modré barvě?

hassi52114_1_1 hassi52152-edit

I tyto barvy jsou univerzální a můžete s nimi vytvořit opravdu trendy outfity, které si okolí zamiluje. Navíc nemusíte mít zbytečné obavy z toho, že nový oblek modré či šedé barvy bude pouze chvilkovou záležitostí. Tyto barvy byly, jsou a vždycky budou trendy.

Začněte pracovat na svém úspěchu co nejdříve.